אודות

חברת רוני קרש – חלונות | תריסי עץ | שימור פועלת משנת 2002 בתחום התכנון והאספקה של נגרות אומן לפרויקטים של שימור ובעבור האדריכלות המודרנית. החברה מציעה מגוון רחב של פרטי נגרות מיוחדים ואיכותיים ומספקת בין היתר: דלתות עץ, תריסי עץ וחלונות עץ, מנורות, ידיות, שקעים ומתגים היסטוריים.


בשיתוף עם מחלקת השימור של עיריית תל אביב, קבעה החברה סטנדרט משודרג לחלונות ותריסי עץ עבור בניינים היסטוריים מתוך מחויבות לפרטי הארכיטקטורה האותנטיים והאסתטיקה של הבניינים לשימור, תוך פיתוח תמידי ושימוש בטכנולוגיות עדכניות. פריטי הנגרות שהיא מספקת משלבים איטום אקוסטי ותרמי גבוהים ביותר, כמו גם הליך צביעה המותאם לאקלים ולקרינת ה-UV בישראל. כל זאת במטרה להבטיח את עמידות הפריטים לאורך שנים ולשמור על יופיים הייחודי.


מחויבותה ושאיפתה האסתטית של חברת רוני קרש הובילה אותה להתמחות בפרטים העיצוביים המשלימים את סגנון השימור. החברה מספקת ידיות וצירים היסטוריים ברמות הגימור הגבוהות ביותר, עתיקות מאוסף איכותי, כמו גם מנורות ומתגים ייחודיים המתאימים הן למבנים היסטוריים והן לשוחרי עיצוב באשר הם.


בצד פעילותה בתחום השימור, חברת רוני קרש מתמחה בפיתוח והתקנה של מערכות הצללה ייחדויות לאדריכלות המודרנית. מערכות אלו מתוכננות בשיתוף פעולה מלא עם אדריכלים שונים ומשלבות טכנולוגיות חדשניות עם רמת גימור גבוהה ביותר. מערכת הצללה כדוגמת open-top שפותחה בעבור האדריכלית אורלי שרם ומערכת  תריסי הרמוניקה המורכבת שפותחה בעבור האדריכל אילן פיבקו מצביעות על יכולתה של החברה להגשים רעיונות מורכבים וחדשניים.


נכון להיום ביצעה החברה למעלה מ-100 פרויקטים בתחום השימור והאדריכלות המודרנית תוך שיתוף פעולה מלא עם יזמים, קבלנים, מפקחים ואדריכלים מובילים בתחומם. הידע והניסיון שצברה החברה לאורך השנים מאפשרת לה לספק ללקוח חבילת שירותים מלאה משלב התכנון, הייצור, ההתקנה ועד מתן שירות ותחזוקה.


החברה מונה כ-10 עובדים בתחומי התכנון, ההתקנה והלוגיסטיקה, וממוקמת בפארק המסילה לשכונת נווה צדק תל-אביב.

בין לקוחותינו